Mõis: Vilba tagasiastumine oli oodatud samm

24. aprill 2001, 17:42

Välisreislt naasnud Tallinna linnapea Jüri Mõis pidas abilinnapea Priit Vilba tagasiastumist oodatud sammuks, samas on Mõisa hinnangul erinevalt linnavalitsusest palju suuremad probleemid volikogu töös.

'Asi pole tegelikult linnavalitsus, see töötab väga hästi,' ütles Mõis. 'Meil pole peale Vilba lahkumise suuri ja sisulise probleem olnud - pigem on küsimusi tekkinud ühe või teise töö tehnilise täitmise kvaliteedis,' lisas ta.

Linnapea sõnul on probleemid hoopiski 64-liikmelses volikogus, kus ei saa tähtsaid ostuseid vastu võtta. 'Siin peab praegu tõesti leidma mingisuguse uue lahenduse, kuidas saaks 33 häält jälle laua taha,' tõdes Mõis.

Linnapea sõnul Vilba tagasiastumisega probleemid pigem teravnevad. 'Vilba tuleb volikogusse ja on arvata, et ta on protestivaimu täis - me kaotame veel ühe potentsiaalse hääle,' ütles Mõis.

Tallinna koalitsiooni laienemisvõimalust kommenteerides kinnitas Mõis oma endist, Keskerakonna kaasamist puudutavat seisukohta. 'Mina olen selleks ettepanekud teinud. Praegu on võib-olla vähe aru saadus selle vajadusest,' märkis ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing