Puuetega inimeste Eurovisioonil esinenud noormees tahab ka preemiat

22. mai 2001, 08:51

Puuetega inimeste Eurovisioonil Eestit edukalt esindanud Arnold Oksmaa ei pea end Tanel Padarist ega Dave Bentonist kehvemaks ning küsib valitsuselt preemiat, kirjutab SL Õhtuleht.

?Aga miks mitte?? küsib sügisel Soomes Tamperes puuetega inimeste Eurovisioonil laulmas käinud ning seal teise koha ja ka pressi- ja publikulemmiku tiitli saanud Arnold Oksmaa.

?Esiteks ma küsin raha, ma ei nõua. Ma lihtsalt pole nõus, et nemad saavad ja mina mitte. Meid ei rahastanud mitte keegi, kui Soomes käisime. Rõhun sellele, tegemist oli vaimupuuetega inimeste lauluvõistlusega. Ma ei taha ennast esile tõsta, kuid meiega on häbematult käitutud ja meid peaks ka tunnustama,? ütleb Arnold Oksmaa.

Oma preemiarahaga kavatseb lastekodudes kasvanud 21aastane Arnold remontida oma Kalamaja korteri kööki. ?Kui lapsed kasvavad lastekodust välja, siis saavad nad remonditud korteri. Mina aga tegin remondi tädi rahadega ja ainult köök ongi veel täiesti tegemata,? vihjab Arnold, millele raha kuluks.

Ta on mõelnud, et selle töö teeb ära 100 000-150 000 krooniga. ?Kui see tundub riigile liiga palju, siis võib-olla 50 000 krooni?? pole Arnoldile lõplikult selge, millise summa ta riigilt tunnustuseks täpselt küsib.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing