Kell 15 selgub Lilleküla staadioni saatus

01. juuni 2001, 14:52

Lilleküla jalgpallistaadioni vastuvõtukomisjon koguneb objekti hindama täna kell 15. Tallinna Säästva Arengu ja Planeerimise Amet annab staadioni tribüünidele kasutusloa pärast seda, kui komisjon on veendunud, et tribüünide seisund võimaldab sinna publikut lasta.

FC Flora presidendi Aivar Pohlaku sõnul on Eesti-Hollandi homsele jalgpallikohtumisele oodata 9323 inimest, teatas Raepress.

Juhul, kui publikut lubatakse juba ka tänaseks kavandatud noortemängule, siis jäävad pealtvaatajatele ikkagi suletuks tribüünide need osad, kuhu pole paigaldatud toole. Rahvusvaheliste nõuete kohaselt peab taolistel mat?ide olema igal pealtvaatajal individuaalne tool.

Viimane partii pealtvaatajate istmeid paigaldatakse eeloleval ööl. Seetõttu on täna õhtul pealtvaatajakohti umbes 1500 võrra vähem kui homsel võistlusel.

Tänaseks peaksid olema selgunud raudbetoonkonstruktsioonide viimaste proovide tulemused. Senine laboratoorne kontroll on näidanud, et konstruktsioonide tugevus on nõuetele vastav ning tahenemine on toimunud suhteliselt kiiresti - näiteks 26. mail valatud betoon saavutas nõutava tugevuse 29. maiks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing