OÜ Swed Trade kaebas politsei otsuse prokuratuuri

05. juuni 2001, 13:01

OÜ Swed Trade, kelle nimele registreeritud veoautod võttis Belgias üle Hansa Liising, esitas Tartu prokuratuurile kaebuse, milles hindab autode ülevõtmise uurimist Tartu politseiprefektuuris puudulikuks.

Kaebuse esitas Swed Trade 1. juunil, seega mõni aeg peale seda, kui Tartu politseiprefektuuri määrusega oli autode ülevõtmise fakti uurimine lõpetatud kuriteosündmuse puudumise tõttu.

'Politsei ei käsitlenud piisava põhjalikkusega ei kuriteosündmust ega tekitatud kahju osa,' rääkis OÜ Swed Trade esindaja Marko Paabumets täna Tallinna Halduskohtus toimunud istungil.

Hansa Liisingu esindajana möödunud aasta oktoobris Belgias Eesti suurimat liisinguautode tagasi võtmise operatsiooni läbi viinud Ants Päär on varem nimetanud operatsiooni alusetuks.

?Meil ei olnud mingit alust veokeid Belgias üle võtta. Autode tehnilisse passi oli kirjutatud, et veokite omanik on Swed Trade. Kui Swed Trade autojuhid oleksid kohalikku politseisse pöördunud, oleks meid võetud vahi alla kui väljapressijaid,? rääkis Ants Päär selle aasta jaanuaris.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing