Nikolai Maspanov eitab altkäemaksu katset

07. juuni 2001, 08:22

Vene Erakonna esimees Nikolai Maspanov nimetas väljamõeldiseks Tallinna linnavoliniku Vilja Savisaare infot, et Maspanov pakkus 100 000 krooni volikogu keskfraktsiooni liikmele, kui too linnapeavalimistel oma koha tühja hoiab, kirjutab Postimees.

?Keskerakondlane Margarita T?ernogorova oli neil päevil haiglas operatsioonil ja tegi avalduse, et tema asemel tuleks volikogusse selleks ajaks asendusliige,? kirjutab Savisaar artiklis, mille avaldab tänane Postimees.

?Kolmikliidu koalitsiooni tegelane Nikolai Maspanov ei põlanud vaeva teda haiglas külastada ja lubada 100 000 krooni, kui Margarita asendusavalduse tagasi võtab ja oma koha volikogus tühjaks jätab.?

Avalduse tagasivõtmine koos T?ernogorova puudumisega tähendanuks Keskerakonnale teisipäeval linnapea valimise istungil üht häält vähem. Nii aga ei läinud, sest avaldus oli jõus ning volikogu hääletas peaaegu üksmeelselt T?ernogorova volituste peatamise poolt, teda asendab Mark Levin.

Volikogus Rahva Valiku fraktsiooni kuuluv Nikolai Maspanov kinnitas eile Postimehele, et ta tõepoolest esmaspäeval külastas haiglas lamavat Tshernogorovat. Rahalubamist Maspanov aga eitas.

?T?ernogorova oli kunagi meie erakonna liige, ma käisin tema juures pärimas tervise paranemise kohta,? rääkis Maspanov. ?Sada tuhat? Mul ei ole mingit sellist raha, et kellelegi lubada.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing