Hilton ostis Scandic Hotellid

11. juuni 2001, 15:06

Hilton Group plc kinnitas täna, et tema pakkumine Scandic Hotels AB aktsiate ostmiseks on 90% ulatuses heakskiidu leidnud ja seega on Hiltonist saanud Scandic Hotellide omanik, teatas Scandic Hotell.

Hilton Group plc on tehingu eest maksnud umbes 9 biljonit SEK-i. Tehing suleti täna, 11. juunil ja see hõlmab kokku 154 hotelli, sealhulgas nelja hotelli Eestis ?Scandic Hotel Palace ja Scandic Hotel St.Barbara Tallinnas, Scandic Hotel Rannahotell Pärnus ning Scandic Hotel Karupesa Otepääl.

Hilton planeerib järgneva paari aasta jooksul umbes 50 Scandic hotelli re-brandimist Hiltoni kaubamärgi alla samas kui ülejäänud hotellid jäävad tegutsema Scandic hotelli nime all. On samuti võimalik, et ka üks Tallinna Scandicu hotell re-branditakse, kuid praegu on vara veel midagi kinnitada.

Hiltoni ja Scandicu ühinemine ei too siiski kaasa muudatusi personalile, samuti ei muutu juhtimisstruktuur. Samas laienevad võimalused rahvusvahelist karjääri teha ja töötajail ennast professionaalsel tasemel arendada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing