USA aktsiaturud püsivad vaiksetena

Peeter Koppel 18. juuni 2001, 16:01

Ühendriikide aktsiaturud alustasid tänast kauplemispäeva küll marginaalselt plusspoolel, kuid kauplemise edenedes liikusid peamised indeksid tagasi reedeste sulgemistasemete lähedusse.

Turuosalised ilmselt ei julgenud möödunud halva nädala valguses suuremaid spekulatsioone ette võtta. Vähemalt tehnoloogiaaktsiatele oodatakse edasist suunda täna pärast kauplemise lõppu avaldatavatest maailma teiseks suurima tarkvaratootja Oracle <GR#US.ORCL> majandusaasta tulemustest.

Tehnoloogiasektoris aga ei saadud ka täna ilma kasumihoiatusteta. Kogu aasta käibeprognoosi oli sunnitud vähendama telekommunikatsiooniteenuseid pakkuv Level 3 Communications <GR#US.LVLT>.

<a href='http://finance.yahoo.com/q?s=^IXIC d=5d' target='_vbors'>Nasdaqi üldindeks</a> oli kella 16.00 seisuga kaotanud 0,51 protsenti ja liikunud 2018,07 punkti tasemeni.

<a href='http://finance.yahoo.com/q?s=^DJI d=5d' target='_vbors'>Dow Jonesi</a> tööstuslik keskmine aga oli samaks ajaks langenud 0,05 protsenti ning liikunud 10 617,94 punktile.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing