ESS käivitas Tallinna parkimisplaani koostamise

20. juuni 2001, 12:50

ESS Eesti käivitas üleeile Tallinna kesklinna parkimisplaani koostamise, tellides OÜ-lt Stratum tasulise parkimisala elektroonilise andmebaasi, kirjutatakse pressiteates.

Vastavalt esmaspäeval sõlmitud lepingule koostab Stratum hiljemalt 4. augustiks 2001 andmebaasi, milles sisaldub täielik info Tallinna kesklinna tasulise parkimisala kohta: piirkonna geoalus, kõik paigaldatud liiklusmärgid ja ?märgised, tähistatud parkimiskohad ja tähistamata parkimiskohtade hinnang, liiklussageduste väärtused, parkimiskohtade hõivatus aastail 1999-2001.

Andmebaas võimaldab analüüsida parkimist nii tänavate kui sõidukiliikide lõikes ning selle alusel on ESSil koostöös Tallinna Säästva Arengu ja Planeerimise Ametiga kavas koostada 17. septembriks viieaastane parkimisplaan.

?Kui andmebaas ja plaan valmis on, võime öelda, et Tallinna parkimiskorraldus on viidud täiesti teaduslikule alusele,? ütles ESS Eesti avalike suhete direktor Indrek Lindsalu. ?Siis lõpevad ka kõikvõimalikud oletused ja spekulatsioonid parkimiskorralduse ümber.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing