Aktsionärid panid kahjumis Microlinki ligi 50 miljonit krooni

26. juuni 2001, 10:05

Infotehnoloogiagrupi MicroLink aktsionärid investeerisid reedel lõppenud emissiooni käigus ettevõttesse 49 miljonit krooni, teatas Microlink.

MicroLinki juhatuse liige Peter Priisalm ütles, et senistele aktsionäridele suunatud emissioonist võtsid osa kõik suuremad aktsionärid, sealhulgas finantsinvestorid Baltic Republics Fund ja Baltic Investment Fund ning MicroLinki asutajad.

MicroLinki suurim aktsionär on jätkuvalt Baltic Republics Fund, kelle omanduses on nüüd 26 protsenti ettevõtte aktsiatest. Baltic Investment Fundi omanduses on 20, Astro Holdingul 16 ja MicroLinki asutajatel 15 protsenti aktsiatest. MicroLinki juhtkond ja töötajad omavad 15 protsenti ning ülejäänud aktsionärid kaheksa protsenti ettevõtte aktsiatest.

MicroLink on Baltikumi suurim infotehnoloogiaettevõte, mille tegevusaladeks on IT-toodete ja -teenuste müük, kommunikatsioonilahenduste pakkumine, portaalide opereerimine ning traadita lairiba kommunikatsiooniseadmete valmistamine.

Microlinki 9 kuu kahjum oli mitukümmend miljonit krooni, ainuüksi Microlinki üks osa, Delfi portaal tekitas selle ajaga kahjumit 15 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing