Algas põllumajandusloenduse järelküsitlus

30. juuli 2001, 09:25

30. juulist 13. augustini korraldab Statistikaamet 23-s põllumajandusloenduse loendusjaoskonnas järelküsitluse, mille teostavad loendajate juhendajad.

Majapidamislehel küsitakse majapidamise asukohta, äriregistrikoodi, valdaja nime ja isikukoodi; maavalduse ja metsamaa suurust, veiste, lammaste ja sigade arvu; andmeid teraviljakülvikute, lehmalautade ja üle 180 kW võimsusega traktorite kohta; valdaja ja ajutiste tööliste tööjõu ning taime- ja loomakasvatusest saadava sissetuleku osatähtsuse kohta.

Metsalehel küsitakse majapidamise asukohta, äriregistrikoodi, valdaja nime ja isikukoodi; metsamaa suurust, andmeid puistute, valikraie ja metsauuendustööde kohta.

Kodumajapidamislehel küsitakse kodumajapidamise asukohta, valdaja nime ja isikukoodi; maavalduse suurust, kartuli ja katmikköögivilja kasvupinda, veiste ja lammaste arvu.

Loendajate juhendajad külastavad küsitletavaid kella 8.00st 22.00ni. Loendajate juhendaja volitusi tõendab pildiga Statistikaameti töötõend. Järelküsitlus toimub vastavalt põllumajandusloenduse seadusele ja loenduseeskirjale.

Põllumajandusloenduse esialgsed tulemused avaldab Statistikaamet hiljemalt 90 päeva jooksul pärast järelküsitlust ja loendustulemused statistiliste väljundtabelitena kahe aasta jooksul.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing