Tallinnas tabas politsei ühe suurima varastatud kraami kokkuostja

05. september 2001, 08:09

Tallinna narkopolitsei vahistas esmaspäeva õhtul Lõuna-Tallinna ühe suurima varastatud asjade kokkuostja, kes jäi politseile pihku Mustamäel varastatud asjade kokkuostupunktiks kohandatud garaa?is asitõenditega, kirjutab Eesti Päevaleht.

Kurjategijate seas hüüdnime all Jackson tuntud Jevgeni (23) vahistas politsei üleeile hilisõhtul, kui ta istus parajasti oma maast laeni varastatud asju täis kokkuostupunktis, mis asus Mustamäel üüritud garaa?iboksis. Politsei hinnangul küünib varastatud asjade koguväärtus mitmesaja tuhande kroonini.

Politseinike hämmastus oli suur, kui nad avastasid, et enamik varastatud asjadest olid uhiuued ja toodud kokkuostupunkti ilmselt mitte tänavakurjategijate, vaid murdvaraste poolt.

?Seal oli suures koguses konjakit ja muud alkoholi, karpides Salomoni suusasaapaid, hinnalipikutega mööblit, kasukaid ja hulgaliselt kontoritehnikat, mida ei ole võimalik tänaval avalikult varastada,? rääkis Tallinna narkokuritegude talituse komissar Erik Heldna.

Kokku hindab kriminaalpolitsei avastatud asjade koguväärtuseks kuni paarsada tuhat krooni.

Garaa?iboksi läbiotsimisel sai politsei kätte nii pakendatud kui pakendamata heroiini kokku umbes neli grammi. ?Samas olid ka müügiks vajalike uimastidooside kaalumiseks ette nähtud mitu kaalukomplekti,? rääkis komissar Heldna. ?Me saime talt kätte mitu märkmikku, kus kirjas tema arvepidamine. Näiteks, et ta ostis automaki saja või kahesaja krooni eest või siis andis kauba vastu uimasteid.?

Suimetsa andmeil on Jevgeni üüritud garaa?ist kätte saadud varastatud asjade hulk politsei tänavune suurim saak.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing