Viljandi linnajuhid soovivad müüa ärihooneid

18. oktoober 2001, 08:24

Viljandi linnavalitsus küsib volikogult luba, et panna veel tänavu müüki kaks kesklinnas Tartu tänaval asuvat kinnistut koos ärihoonetega, kirjutab Sakala.

Ametnike sõnul on mõlemad hooned koormatud rendilepingutega. Tartu tänav 8a majas tegutseb lepingu kohaselt kuni järgmise aasta oktoobrini osaühing Isu Tuba ning Tartu tänav 6 majas rendib 2004. aasta juunini pinda Cartini kauplus ja 2003. aasta novembrini raamatukauplus.

Viljandi linnamajandusameti peaspetsialist Sirje Ilver selgitas, et praegu pole veel selge, millal ja kui kallilt need kinnistud maha müüakse. 'Esmalt on vaja saada volikogult ettepanekule heakskiit ja seejärel saab linnavalitsus täpsustada müümise korda,' rääkis peaspetsialist.

Ilver avaldas arvamust, et linnavalitsus võtab majade müügi pärast volikogu otsust kiiresti päevakorda. Eeldatavasti korraldatakse selleks suuline enampakkumine.

Majade müükipanemist põhjendas Ilver sellega, et hooned vajavad remonti, kuid linnal pole selleks raha.

Lisaks kesklinnas asuvale kahele kinnistule soovivad linnajuhid vabaneda ka Paalalinna gümnaasiumi kõrval seisvast katlamajast ja masuudihoidlast ning ühest lauluväljaku läheduses asuvast pooleli olevast majast.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing