Linn toetas parteilasele kuuluvat bordelli 20 000 krooniga

01. november 2001, 08:07

Lasnamäe linnaosa vanema allkiri kinnitab korraldust kanda 20 000 krooni Mahtra kultuuri- ja spordiklubile. Eestimaa Ühendatud Rahvapartei juhatuse liikmele kuuluv spordiklubi ja samas majas asuv hostel vahendab aga hoopis lõbutüdrukuid, kirjutab SL Õhtuleht.

Linnaosavalitsuse vanema Leonid Mihhailovi korraldusel anti Mahtra kultuuri- ja spordiklubile, kelle omanik on Eestimaa Ühendatud Rahvapartei juhatuse liige Peep Sarapuu, 20 000 krooni. Ajakirjanikud kontrollisid asja ja tõestasid, et klubi majas asuv hostel, täpsemalt Peep Sarapuule kuuluv aktsiaselts Mahtra Teenindus, varustab mehi lõbunaistega.

Kesknädala peatoimetajale Heimar Lengile helistas üks ärritunud mees Lasnamäelt ja kurtis, et bordellis kestev pillerkaar ei lase teda magada. Pidu peetakse seal maksumaksja raha eest, oli mees solvunud.

Kesknädal uuris asja ning leidis Lasnamäe linnaosa vanema Leonid Mihhailovi allkirjaga korralduse, millega anti kultuuri- ja spordiklubile Mahtra 20 000 krooni. Bordellist ei sõnagi. Heimar Lenk aga otsustas kontrollida, kas oma häda kaevanud lasnamäelase sõnad vastavad tõele või mitte ja kas Mahtra 44 hostel ikka pakub intiimteenuseid.

?Helistasin teisipäeva päeval kella ühe paiku ja küsisin, kas ma saaksin endale õhtuks tütarlast tellida. Väga meeldiv naisehääl vastas, et saab küll ja täpsustas, millal võib mind oodata. Ütlesin, et kella seitsme paiku,? meenutas Lenk. ?Lisasin, et mul on ka erisoov - neiu olgu noor, punapõskne ja lopsakas. Mulle vastati viisakalt, et selliseid on neil küll,? ütles Lenk. ?Minuga telefonitsi rääkinud naine oli niivõrd meeldiva häälega, et õhtul kahetsesin, et kohale ei läinud.?

Uudisteagentuuri BNS toimetaja Indrek Kuus kontrollis omakorda Kesknädala teavet ja valis kolmapäeva hommikul hosteli valvelaua numbri.

?Vastas meeldiva häälega heatahtlik vene naine. Alguses pärisin, kas neil on kena koht ja kas baar ikka ka on, kuni küsisin, et kuidas tüdrukutega lood on,? rääkis Kuus. ?Daam vastas, et kohapeal neid küll ei ole, aga lohutas mind sellega, tütarlapsi saab tellida ja pärale jõuavad nad 15 minutiga - ilusad, kenad ning igale maitsele. Hinna kohta küsisin ka. Tüdruk töötab 350 krooni eest tunnis, toa eest tuleb lisaks maksta 150 krooni,? rääkis Kuus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing