Finantsinspektsioon: De Verre Lloyd & Co Ltd ei oma tegevusluba Eestis investeerimisteenuse osutamiseks

02. veebruar 2004, 11:31

Finantsinspektsioon teatab, et De Verre Lloyd Co Ltd ei oma tegevusluba Eestis investeerimisteenuse osutamiseks.

Seoses tänases Eesti Päevaleht avaldatud artikliga 'Rahvusvahelised petturid meelitavad eestlasi börsile' teatab Finantsinspektsioon, et De Verre Lloyd Co Ltd ei oma tegevusluba Eestis investeerimisteenuse osutamiseks.

Finantsinspektsioon palub inimestel Eestis investeerimisteenuseid reklaamivatelt isikutelt eelnevalt küsida, kas neil on selliseks tegevuseks tegevusluba ja kes selle on väljastanud. Inimesed peaksid keelduma või hoiduma reklaamitava teenuse ostmisest, kui pakkujal ei ole tegevusluba või seda ei ole väljastanud Eesti Finantsinspektsioon.

Finantsinspektsioon palub inimestel, kellele kahtlane isik reklaamib või pakub osta või müüa väärtpabereid, investeerida või muul moel raha paigutada, teavitada Finantsinspektsiooni telefonil 6680555 või saata e-mail Inspektsiooni veebilehel www.fi.ee asuva ?Vihjekeskuse? vahendusel.

Eestis investeerimisteenuse osutamiseks tegevusluba omavad krediidiasutused, investeerimisühingud ja fondivalitsejad on loetletud Finantsinspektsiooni veebilehel rubriigis ?Järelevalvesubjektid?. Nimetatud isikutele on seadusega kehtestatud nõuded teenuste osutamiseks ning nende üle teostab järelevalvet Finantsinspektsioon.

Täiendavat informatsiooni oma õiguste kaitse võimalustest saab Finantsinspektsiooni veebilehe ?Pressikeskusest? ? ?Ettekanded ja sõnavõtud? ? Rahakompass 2003 ettekanne ?Kuidas võtta finantsteenusest maksimum? Kes mind kaitseb??.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing