Ülevaade tänastest ajalehtedest

08. märts 2004, 08:38

Eesti Päevaleht:

Kahtlaselt ülimadala müügihinna tõttu kaitsepolitsei juurdluse alla sattunud kaitseministeeriumi metsatehingut Võrumaal peavad metsahindajad pigem sihilikuks kuritahtlikkuseks kui hooletuseks.

Veebruaris suutsid parteidest ainsana toetust kasvatada end samal kuul Sotsiaaldemokraatlikuks Erakonnaks ümber nimetanud Mõõdukad, selgus TNS Emori 1000 elaniku seas korraldatud küsitlusest.

Tarbijakaitseametil on kahtlus, et autoteenindused on pahuksisse läinud võlaõigusseadusega, sest nad ei anna garantiikorras vahetatud uuele varuosale sama pikka uut garantiid.

Pool Tallinna vanalinna jääb üksnes jalakäijate päralt, kui linn soostub kavaga, mille kommunaalamet lähiajal linnavalitsusse saadab.

Postimees:

Mulle tundub, et Juhan Parts oli lähedal poliitilise kultuuri piiri ületamisele, kommenteeris president Arnold Rüütel valitsusjuhi avaldust europarlamendi valimistel avatud nimekirju kehtestava seaduse Riigikokku tagasisaatmise kohta.

Kahe aastaga on Eesti veeremiregistris kerkinud tsisternvagunite arv kaheksa korda, 12 000ni, enamik neist veereb Venemaa raudteedel ning sealne vagunipõud meelitab üha enam ka pankasid transiidiäri rahastama.

Keskerakonnaga seotud Allan Alaküla juhitav Tallinna meediapoliitika on sattunud kriitikatule alla ja peaminister Juhan Parts soovitab maksumaksja raha eest linlaste postkasti kukkuvaid linnalehti välja anda hoopis partei kulul.

Tallinna linnavolikogu revisjonikomisjon alustas kontrolli kommunaalametis, et selgitada välja, kas turvafirma Falck on üldse parkimislepinguid täitnud ning kas ettevõttega lepingute jätkamine endisel kujul on põhjendatud.

SL Õhtuleht:

Kaks korda lõpetamisele määratud kriminaalasi söövitava bensiini tõttu hukkunud Tadeush Brili (61) surma uurimiseks anti pärast lese pöördumist riigiprokuratuuri poole uurijatele tagasi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing