Linn teeb ettevalmistusi Laagna tee pikendamiseks

30. märts 2004, 12:50

Tallinna linnavalitsus arutab homsel istungil Laagna tee pikenduse ja Rahu tee ehitamiseks vajalikel maatükkidel asuvate ehitiste omandamise küsimust.

Laagna tee pikendamine ja Peterburi teega ühendamine on sätestatud nii linna üldplaneeringus kui ka magistraaltänavavõrgu arengukavas aastani 2010, käesoleva aasta linnaeelarves on ette nähtud raha selleks eeltööde tegemiseks.

Tallinna linnavalitsus moodustas mullu detsembris ajutise komisjoni Laagna tee, J. Smuuli tee, Tondi tn, Kalamaja möödasõidutee ja Tartu mnt ehitamiseks ja rekonstrueerimiseks vajalike maaküsimuste lahendamiseks. Ajutine komisjon on teinud linnavalitsusele ettepaneku omandada Tallinna Linnaehituse AS-ilt Laagna tee ning Rahu tee ehitamiseks ette nähtud maa-alal asuvad ehitised - Lasnamäe IV-V mikrorajooni vaheline transpordisild 1,9 miljoni krooni eest ning tasuta Lasnamäe Va mikrorajooni jalakäijate tunnel ja Oktoobri tee ning Rahu tee liiklussõlm - trammitee tunnel.

Maaküsimuste lahendamiseks moodustatud ajutise komisjon tegi maa-ametile ülesandeks valmistada ette linnavalitsuse korralduse eelnõu objektide omandamiseks 1,9 miljoni krooni eest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing