ETV tulekahjus hävinud aparatuur oli kindlustatud

08. aprill 2004, 13:17

Eesti Televisiooni Gonsiori tänava poolses hoones toimunud põlengus kahjustada saanud teletehnika ning hävinud aparatuur oli kindlustatud.

Telemajja on paigaldatud viimase kuu jooksul ligi 40 tuletõkkeust kõikidesse strateegilistesse paikadesse. Samuti on ETV investeerinud tuleohutusse viimase aasta jooksul üle 1,5 miljoni krooni, teatas ETV.

Täna öösel toimus ETV tehnilises keskuses tulekahju. Tuletõrje sai väljakutse kell 3.23 ning tulekahju on praeguseks kustutatud. Ükski inimene põlengus viga ei saanud. Kannatada said kaablid ja aparatuurikapid, suitsukahjustusi said ETV tehnilise keskuse ruumid ja 1. korruse rekvisiitorite ruum korrus allpool.

Tulekahju põhjused on välja selgitamisel. Tehnilise keskuse kaudu väljastatakse Eesti Televisiooni signaali teletorni. Telesaadete edastamisel võib seetõttu esineda katkestusi. Häiritud on Euroopa Ringhäälinguliidu (EBU) rahvusvahelise telepildi edastamine ja vastuvõtmine satelliidi vahendusel ning ETV stuudiotevaheline side. Samuti ETV väljastuse töö ning ajutiselt on rivist väljas ka ETV teleteksti edastav aparatuur.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing