MicroLink sõlmis 79 miljoni kroonise tarkvaralepingu Leedu Raudteega

20. aprill 2004, 16:45

Baltimaade juhtiv IT-firma MicroLink sõlmis teisipäeval lepingu finantsinfosüsteemi SAP juurutuseks Leedu Raudteega.
Lepingu maht on 79 miljonit krooni (17,4 miljonit litti). Ettevõtte teatel on tegu Baltimaade ajaloos suurima finantstarkvara juurutusprojektiga.

Leedu Raudtee kuulutas MicroLinki juhitud konsortsiumi riigihanke võitjaks 2003. aasta lõpus. Lisaks Microlinkile kuulub sellesse ka IBM Lietuva ja Leedu IT-firma Baltic Amadeus.

Maailma suuruselt kolmanda tarkvarafirma SAP AG poolt toodetav finantstarkvara mySAP.com on kasutusel paljudes Euroopa raudteefirmades nagu näiteks Saksa Deutsche Bahn, Inglise-Prantsuse EuroTunnel, Shveitsi ja Tshehhi raudteedel. MicroLink on lõpetamas SAP juurutust Läti Raudteel, kes kuulutas Microlinki vastava hanke võitjaks üle kahe aasta tagasi.

SAP tarkvara võimaldab reaalajas juhtida kõiki suurettevõtete majandusprotsesse raamatupidamisest planeerimise, laomajanduse, ressursijuhtimise ja ostu-müügini.

Juurutuslepingu sõlmisid täna Vilniuses MicroLinki juhatuse liige Janis Bergs ja Leedu Raudtee peadirektor Jonas Birzhishkis.

MicroLinki 35 SAP konsultanti on läbi viinud juurutusprojekte veel Leedu tööstuskontsernides SBA ja Ekranas, Eesti ja Läti rahandusministeeriumites, Eesti Haigekassas ja mujal.

Microlink Grupi käive oli 2002/2003 finantsaastal 895 miljonit krooni. Käesoleva aasta märtsis töötas ettevõttes 633 inimest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing