Hiltoni kasum kahekordistus

21. mai 2004, 14:48

Hotelliketi Hilton kasum kahekordistus selle aasta nelja kuu arvestuses, vahendab Reuters.

Hilton, kes opereerib väljaspool USAd 400 hotelli ja Suurbritannias 1900 Ladbroke kihlveokontorit, teatas täna hotellidivisjoni tulemsute aeglasest paranemisest ja kihlveoüksuse tugevast tulemusest.

Hotelliäri kiratses mullu Iraagi sõja mõjude, SARSi viiruse ja terrorihirmu tõttu.

?Me näeme varajasi paranemismärke oma hotellides enamus maailma piirkondades,' ütles firma juhatuse aseesimees Brian Wallace. ?Paranenud kasumid sel aastal viivad täieliku taastumiseni tuleval aastal.?

Kuid käive hotelliruumi kohta räägib teist keelt. Londonis kasvas see selle aasta esimese nelja kuu arvestuses 17 protsenti, kuid Prantsusmaal langes kolm protsenti. Ka Põhja-Euroopas vähenes käive hotelliruumi kohta. Wallace ütles, et Pariis kannatab Ameerika turistide puudumise tõttu samas kui Aasias, eriti Jaapanis näitavad kasvumäära aeglustumist.

Hiltoni aktsia hind tõusis Londoni börsil kella 14.30ks ühe protsendi, 248 pennile.

Grupi Ladbroke kihlveo ja mängupõrguäril läks tavapäraselt hästi. Summa, mille mängurid kasiinosse maha jätavad, kasvas nelja kuuga 27 protsenti.

Firma maksueelne kasum, mis ei arvesta firmaväärtuse amortisatsiooni ja erakorralise iseloomuga tulusid-kulusid, kasvas nelja kuuga mullusega võrreldes 106 protsenti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing