Ülevaade tänastest ajalehtedest

06. august 2004, 09:54

Eesti Päevaleht:

Uputusest põhjustatud kahjude pärast pöördub kindlustusse tavalisest rohkem inimesi. Enamikul juhtudel jääb nende kahjunõue aga hüvitamata.

Lennupiletid lähevad Eestis kallimaks, kui riik kehtestab piletite teenustasu maksu. Maksu kehtestamise üle peavad praegu tuliseid vaidlusi riik ja turismifirmad.

Tehes valitsuskabinetis eile ettepaneku tervishoiutöötajate palgatõusuks vajalike vahendite leidmise kohta, pani sotsiaalminister Marko Pomerants ette ajutise töövõimetuse hüvitise ooteperioodi pikendamis päeva võrra.

Meie haiglatesse tuleb ennast ravima üha rohkem välismaalasi, kelle jaoks ravijärjekorrad liiga pikad pole.

Postimees:

Eesti kulutab tervishoiule vähem raha kui ükski teine riik Euroopas ning meditsiinile antav summa väheneb iga aastaga, mis seab ka inimeste tervise järjest suuremasse ohtu.

Baltimaade suurima marjade kokkuostja ja -töötleja Saareki tegevjuht Raul Kets ütles, et firma ei osta tänavu Eesti mustsõstraid kokku, sest ei taha siinseid tootjaid Euroopa Liidu keskmiste hindadega narrida.

Regionaalminister Jaan Õunapuu väljapakutud omavalitsuste ühinemispiirkonnad suurendavad isamaalasest Riigikogu liikme Helir-Valdor Seederi hinnangul valdadevahelist ebavõrdsust.

Mullu kasvas keskmine deklareeritud tulu maksuameti andmetel 12 protsenti 6017 kroonini kuus.

SL Õhtuleht:

Kaks nädalat Helsingi ja Tallinna vahel katkise mootoriga sõitnud kiirlaev Silja SuperSeaCat 3 ei suutnud sõiduplaanist kinni pidada, kuid reisijaid sõiduaja pikenemisest ei hoiatatud. Silja esindaja sõnul välditi sellega võimalikku paanikat.

Virumaa Teataja:

Vihmase suve tõttu on turbatootjad suutnud kaevandada vaid viiendiku kavandatust. Turbakaevandajad loodavad kuivale suvelõpule, mis võimaldaks kas või osa plaanidest täita. Kas sügisel ja talvel tuleb briketipuudus, turbafirmade turundustöötajad veel öelda ei oska.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing