Pärnu PM: Via Baltica Pärnumaa lõik peab valmima 17. septembriks

07. september 2004, 08:12

Ehkki Via Baltica Pärnumaa lõigu valmimise tähtaeg oli 31. august, jätkub töö maanteel mitmel pool ja kiirusepiirangud kehtivad endiselt.

Urmas Konsap maanteeametist ütles Pärnu Postimehele, et kuna tänavune vihmane suvi on teemeeste tööd kõvasti takistanud, nihkus tööde valmimise tähtaeg 17. septembrile.

Pärnu teedevalitsuse juhataja Enn Raadik lisas, et peatöövõtjale ASile Aspi ja hulgale alltöövõtjatele ei saa hilinemise pärast midagi ette heita, sest teetöö ei sõltu ilmastikust sugugi vähem kui põllumeestel heinategu. Raadik ütles, et kui hakata üles lugema, kui mitmel päeval pidid mehed asfaltimise vihma tõttu katkestama, tuleks loetelu väga pikk.

Pealtnäha kõige suurem töö on veel käsil Arest Pärnu poole jääva kitsukese Käära silla ümberehitusel truubiks.

Ilm jätkab teemeeste nöökimist ning möödunud nädalalgi pidi hulk stardivalmis mehi ja masinaid vihma pärast pillid kotti panema. Neljapäeval oli asi parem ning Jänesseljal ja mitmel pool mujalgi käis asfaltimine täie hooga. Ega põhimaanteel endal enam suurt teha olegi, asfaldi pealiskatet ootas lõiguke siin ja teine seal, see-eest jätkub nikerdamist kõnniteede, ristmike, peale- ja mahasõitude ning bussipeatuste juures.

Konsap avaldas lootust, et pärast 17. septembrit lubavad märgid remonditud teel juba normaalkiirusel sõita.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing