Äriregister ähvardab Kommest Auto juhiga seotud Corporenti kustutamisega (täiendatud)

15. detsember 2004, 10:28

Äriregister saatis kustutamishoiatuse Kommest Auto juhiga varem seotud firmale Corporent, kes muuhulgas osutab juba aastaid teenust ka Kommest Autole.

Corporendi netovara on pärast mitut järjestikust kahjumiaastat kahanenud allapoole nõutavat taset.

Eestis Hertz-Lease kaubamärgi all autorenditeenust pakkuv ASi Corporent üks omanikke oli Krediidiinfo andmeil kuni tänavuseni suveni Kommest Auto tegevjuht Toomas Rüütmann, varem oli Corporent Rüütmanniga seotud ka läbi viimase firma TR-Majad. Teiste automarkide hulgas ka Peugeot"e rentiv Corporent pakkus lisaks paljudele teistele tuntud firmadele autorenditeenuseid ka Kommest Autole endale.

Koostöö Kommest Auto ja Corporendi vahel algas 2001. aastal ja selle tingis asjaolu, et Hertz-Lease on Peugeot kontserni rahvusvaheline partner.

AS Kommest Auto juhatuse esimehe Toomas Rüütmanni sõnul müüs ta oma osaluse ASis Corporent juba möödunud aasta 10. novembril.

?Aastaid tagasi nägime tõesti ette kliendi toimingute lihtsustamiseks täisteenusena koostööd liisingfirmadega, täna on suund muutunud ja ettevõtte müüdud,? lausus Rüütmann. 'Rendifirmade kvaliteet on tõusnud ja usaldus kasvanud.'

Samuti on täiesti alusetu kõnelda Corporendi soosimisest ? 30. novembri seisuga rentis Kommest kokku 26 sõidukit, millest 10 kuulub Hansa Liisingule, 8 Nordea Liisingule, 6 Corporentile ja 2 Ühisliisingule, lisas Rüütmann.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing