Selgub Eesti parim teenindaja 2006

29. märts 2006, 12:25

Homme selgitatakse Viru Keskuses toimuval konkursil välja Eesti parim teenindaja 2006. Samas kuulutatakse välja ka selle aasta Tallinna parim teenindaja.

Tartu parimaks teenindajaks 2006 pärjati 22. märtsil Merle Paap, kellel on Elion Ettevõtetes pea 15 aastane töökogemus.

Finaalvõistlusel näevad nii žürii kui ka publik videoekraanilt eelmistes voorudes läbi mängitud ja hinnatud teenindussituatsioone, samuti peavad võistlejad ennast 1 minuti jooksul tutvustama ning põhjendama, miks just nemad on seda tiitlit väärt.

Rollimängudes hindas žürii teenindaja valmisolekut teenindamiseks (avatud, sõbralik, pilkkontakt), kuulamisoskust (kuulab klienti tähelepanelikult, püüab välja selgitada kliendi probleemi põhjuse), eneseväljendusoskust (selge, korrektne, arusaadav, konkreetne, asjakohane), valmisolekut võtta vastustust (võtab lahendamise enda peale ei lükka vastutst ülemusele; kolleegile, ei süüdista klienti), loovust probleemi lahendamisel (vajadusel reeglite eiramine, lisaväärtuse pakkumine jms), pakutud lahendi kasulikkust kliendile (kas klient sai oodatud teeninduse või isegi enam), pakutud lahendi kasulikkust ettevõttele (kas ettevõte sai materiaalset kasu või kasu kliendisuhte säilimise näol) ning üldmuljet (positiivsus, proaktiivsus).

Eesti parima teenindaja konkursile pääses nii Eesti eelvoorust kui Tallinna ja Tartu konkurssidelt võistlema kokku kaheksa teenindajat. Võistlustulle astuvad iga konkursi kolm parimat. Kuna võistelda võis korraga nii kohalikul kui ka vabariiklikul tasandil, siis Kristine Ventsel Elion Ettevõtetest oli edukas nii Tallinna konkursil kui ka Eesti eelvoorus.

Konkursside eelvoorud toimusid kahe nädala jooksul interneti kodulehel teenindussituatsioonide lahendamisel. Tallinna konkursil osales 96, Tartus 60 ning Eesti parimaks soovis saada 100 teenindusprofessionaali ja -huvilist.

Heateenindus.ee eestvõttel toimub Hea Teeninduse Kuu juba neljandat aastat. Eesti parimat teenindajat valitakse kolmandat, Tartu parimat teenindajat teist ja Tallinna parimat teenindajat esimest aastat. Eelmisel aastal valiti Eesti parimaks teenindajaks tartlanna Kaia Tammekänd Rodeo saloonist, kes nüüdseks töötab Hansapangas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing