Cinamon avab homme oma teise kinokeskuse Leedus

Gert D. Hankewitz 11. mai 2006, 13:11

Reedel avab Baltic Multiplex Ventures Klaipedas kino- ja meelelahutuskeskuse Cinamon, mis on ettevõtte teine kinokeskus Leedus.

Kuues saalis oleva 1152 istekohaga Klaipeda Cinamon on Baltimaade kõige moodsam kinokeskus.
Uus Cinamoni kinokeskus asub Klaipedas kaubandus- ja meelelahutuskeskuses Akropolis. Meelelahutusettevõte Baltic Multiplex Ventures, kus üheks osanikuks on ka meelelahutuskontsern BDG, investeeris Klaipeda kinokeskusesse ligikaudu 23,5 miljonit krooni.

'Cinamoni kinokeskus Klaipedas ei ole ainulaadne üksnes Leedus, vaid kogu Baltikumis,' rääkis Arpad Abonyi, kes on Leedus asuvate Cinamoni kinokeskuste juhataja ja juhatuse liige ettevõttes Baltic Multiplex Ventures.

'Meie põhieesmärk on tuua inimesed tagasi kinno, lootes, et taasavastatakse enda jaoks kõige populaarsem vaba aja veetmisviis maailmas,' ütles Baltic Multiplex Ventures juhatuse liige Peeter Rebane. 'Meie kogemus Kaunase Cinamoni kinokeskusega näitas, et teistest omataolistest erinev kontseptsioon, kvaliteetne teenindus ja taskukohane hind on see, mida külastajad vajavad.'

'Me pakume moodsat kinokeskust parimate filmide, tipptasemel pildi- ja helikvaliteedi ning kaasaegse tehnoloogiaga, sealjuures pilet maksab ainult 13 litti ehk ligikaudu 60 krooni täiskasvanutele ning 10 litti ehk 45 krooni lastele, õpilastele ja pensionäridele,' sõnas Arpad Abonyi. Kord kuus korraldatakse päev, mil Cinamoni külastajatel on võimalik filme vaadata ka üksnes 6 liti ehk ligikaudu 27 krooni eest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing