Elion alustab tasuta kõnesid pakkuva internetitelefoni testimist

Gert D. Hankewitz 17. mai 2006, 11:34

Elion pakub alates tänasest testimiseks uut internetitelefoni hotifon, mis võimaldab hot.ee kasutajatel teha omavahel tasuta kõnesid.

Hotifoniga liitumine on tasuta ning see võimaldab tasuta kõnesid kõigi hotifoni kasutajate vahel, odavaid kõnesid välismaale, tasuta tekstisõnumeid (chat) ja videokõnesid ning personaalset telefoninumbrit, kuhu saab helistada kõigilt tava- ja mobiiltelefonidelt nii Eestist kui ka üle maailma. Hotifoni tarkvara on eestikeelne ning pakub lisaks veel selliseid võimalusi nagu kohalolekuinfo, kõnede register, kontaktid jne. Testperioodi jooksul saab hotifoniga ka Elioni tavatelefonidele helistada tasuta. Hotifoni kasutamise muudab lihtsaks see, et pole vaja eraldi kasutajatunnust ja parooli, vaid piisab olemasolevast hot.ee omast.

Elioni toodete ja teenuste direktori Margus Kurmi sõnul on hotifoni eesmärk pakkuda Eesti suurima e-posti keskkonna hot.ee kasutajatele omavahelisi tasuta hääl- ja videokõnesid, tekstisõnumeid ning teisi uusi suhtlusvõimalusi. „Hotifon on iseäranis sobilik suuremale arvutikasutajale ja liikuvale inimesele, kuna võimaldab helistada ja kõnesid vastu võtta kõikjal, kus kasutaja oma arvutiga internetis viibib,” lausus Kurm. „Hotifoniga võib mis tahes maailma punktist helistada koju sama hinnaga kui Eestis helistades. Kuni 31. augustini kestva testperioodi jooksul loodame saada vahetut tagasisidet teenuse kasutamise kohta ning muuta kasutajate kaasabil hotifoni veelgi paremaks.”

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing