PM: Eesti tervisekeskused hauvad laienemisplaane

01. juuni 2006, 08:00

Eesti tervisekeskuste jätkuv populaarsus välisturistide hulgas ning eestlaste kasvav huvi innustab spaasid laienema ja uusi ilu- ja raviteenuseid pakkuma.

Fra Mare spaa Haapsalus saab peatselt 50 miljonit krooni maksva juurdeehitise, millesse rajatava mereveeteraapia osakonna abil loodetakse Eestisse meelitada lisaks Skandinaavia turistidele ka kliente Lääne-Euroopast, kirjutab Postimees.

Fra Mare omanikeringi kuuluva Urmas Suklese sõnul on merevett ravivahendina kasutav teraapia eriti populaarne Itaalias, Kreekas ja Prantsusmaal ning just sealt pärit puhkajaid silmas pidades sai vastav arengusuund valitud.

Ehitus on Suklese sõnul lõpusirgel ning uus osakond valmib sügisel. 'Avame kusagil septembris või oktoobris, täpne aeg sõltub sellest, kui kaua tehnika paigutamine aega võtab,' ütles ta.

Juurdeehitisse tuleb lisaks protseduuriruumidele ka hotellitube, mis lisavad spaasse ligi 40 uut voodikohta. 'Kõik uued toad on rõdudega ja pooled neist ka merevaatega,' ütles Sukles.

Ka Viimsi Tervis Spa hotell kavatseb peagi tegevdirektor Mark Vuuki sõnul alustada juurdeehitust. Sellega peaks hotell saama juurde sada kohta, laiendada kavatsetakse ka ravi- ja iluprotseduurideks mõeldud pinda.

Edasi on kavas arendada ka Pirita TOP Spa hotelli, kuhu Urmas Suklese sõnul plaanitakse ehitada uus restoran. Tema hinnangul saab hoone viiendale korrusele rajatavast toitlustuskohast üks ilusama vaatega restorane Tallinnas.

Endiselt moodustavad suurema osa spaade klientidest soomlased, kuid Suklese sõnul on pidevalt kasvamas eestlastest puhkajate hulk.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing