Ülevaade tänastest ajalehtedest

21. august 2006, 08:26

Eesti Päevaleht:

Tallinna linn võttis vastu detailplaneeringu, mille järgi ehitatakse hooned A-kategooria suurõnnetuse ohuga ASi Propaan plahvatusohtlike vedelgaasimahutite ohualasse.

Praegu on Eestis registreeritud üle 2300 rannakaluri, osa neist peaks ametnike arvates hakkama tegelema mõne muu alaga.

Saaremaa Laevakompanii omaniku Vjatšeslav Leedoga seostatud Küprose firma Tiandra Shipping Limited (TSL), kes opereerib alates 2004. aastast Sõru–Triigi laevaliini, on riigi sadamaoperaatorile Saarte Liinidele krooniliselt võlgu.

Eesti kodakondsus- ja migratsiooniameti ning tööturuameti andmeil on mõnevõrra kahanenud nende inimeste hulk, kes saabuvad Eestisse tööle nn kolmandatest riikidest.

Postimees:

Majandusministeerium leiab esialgsetele andmetele tuginedes, et andes ehitusloa uuele kõrghoonele, on Tartu läinud vastuollu linna detailplaneeringuga, kuna projektis on maja lubatust kõrgem.

Haaberstisse Saviliiva elamukvartalisse kerkivatele eluasemetele on juba praegu esitatud rohkem ostutaotlusi, kui elukohti plaanis on. Arvatavasti lisandub soovijaid sama palju veel ja ostjad tuleb välja selgitada loosi teel.

Tallinna halduskohus keelas reedel määrusega Tallinna linnavalitsusel lõplike pakkumiste avamise ja lepingute sõlmimise Lasnamäe paekarjääri väljaarendamiseks korraldatud konkursil.

Majanduslikes raskustes kommivabrik Kalev toob lähema kuu jooksul müügile Kalevi kaubamärgi all saiad ja leivad, mille tootmist on ette valmistatud juba kaks aastat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing