Äripäev • 12. oktoober 2018 kell 8:57
Viimaste päevade olukord Ameerika Ühendriikide börsidel on pannud nii mõnegi investori muretsema.   Foto: EPA

"Börsil tulebki õhku välja lasta"

Paljud Ameerika Ühendriikide börsil kaubeldavad ettevõtted on kallid ja raamatupidamuslikust väärtusest kõrgemal, mistõttu on hiljutine aktsiahindade kõikumine loomulik, leidis Äripäeva börsitoimetuse ajakirjanik Indrek Mäe Äripäeva raadio hommikuprogrammis.

"See on normaalne, kui vahepeal lastakse õhku välja," ütles Mäe. Tema sõnul võib alati mõelda, et see on uue kriisi algus, kuid selliseks olukorraks oleks vaja kindlast päästikut, mida praegu ei ole näha.

Mäe ei nimetanud Ühendriikide börsidel toimunut isegi korrektsiooniks. "Selliseid asju tuleb ikka ette. Seda on olnud ka aasta alguses. See kukkumine ei ole praegu veel midagi katastroofilist," leidis ta.

Samuti tuli hommikuprogrammis juttu, kuidas vältida tööl piinlike vestluste teket ning millised väljakutsed seisavad ees muusikatööstusel ja muusikutel muutuvates tingimustes.

Lisaks rääkisime värske Äripäeva lehenumbri põhjal sellest, kas hägusevõitu velotaksonduspilt Tallinnas hakkab selginema, ning arutasime, mida kujutab endast maailma kõige kauem kestev lennureis Singapurist New Yorki.

Hommikuprogrammi vedasid Madis Aesma ja Ken Rohelaan.

Hetkel kuum