20. juuni 1996 kell 22:00

Kino Kosmos pakub lohutust neile, kes tänavu otsustavad jaanilõkke vahele jätta. Kino suure fuajee asemele ehitatud 135kohalises väikses saalis näidatakse kolme filmi kõige erinevamatele maitsetele.

Uusim neist on 1995 vändatud komöödia «Neli tuba», millel on lavastajaid ja stsenariste koguni neli, nende hulgas Quentin Tarantino. Osatäitjate nimistu on esinduslik: Tim Roth, Antonio Banderas, Madonna, Bruce Willis. «Neli tuba» jõuab samal ajal publikuni ka Tartu Athenas.

Jaanipäevaks võiks sõita hoopis Rakverre, sest eile algas seal Baltimaade suurim rahvusvaheline teatrifestival Baltoscandal. Osaleb ligi 30 truppi või projekti Eestist ja välismaalt. Külalisi on Itaaliast, Rootsist, Saksamaalt, Vene-maalt, Ameerikast jne. Esinejate hulgas on ka eksootiline nanxi-ooperitrupp Hiinast.

Näitlejate kõrval lõbustavad publikut Untsakad, Ultima Thule, Jääboiler jpt.

Enamus festivaliüritusi toimub teatrimajas ja selle hoovis, kuhu püstitatakse telk, mis täidab nii klubi kui kõrtsi ülesandeid.

Pärnus tähistatakse just alanud suve suurejooneliste showdega.

Reede õhtul tasub noortemeelseil minna lastega Vallikääru, kus lastele on tsirkuseprogramm ning vanemaid lõbustavad hommikuni Olev Vestmann, Tõnis Mägi, Kuldne Trio, mustanahaline Joel de Luna jpt.

Reede ööst puhanuna võib jätkata pidutsemist Sunset Clubi ümbruses, kus toimub kolmandat korda Bacardi Feeling. Mere piirile ehitatakse suur lava, toimuvad võistlusmängud, loterii. Lastelgi ei hakka igav. Õhtul kolitakse Sunseti, kus kava juhib Tarvo Krall.

Hetkel kuum