18.--24. jaanuar 1993

23. jaanuar 1998, 00:00

Eesti sisearhitektide liidu esimees Rein Laur: «Praegu tahetakse põhiliselt väiksemaid, büroode ja kontorite projekte. Aga igasugused saneerimised, remonditööd ja interjööride ümberehitused ennustavad peatset ehitusbuumi.

Suurem pauk on hoopis see, et rahakott ja maitse ei lähe alati kokku. Kurb, kui rahakas klient tahab ehitada avalikke kohti ja püüab kuskil nähtu põhjal kujundajale peale suruda räigeid maitsetusi.»

Ööl vastu pühapäeva toimus Paldiskis viimase aja suurim relvarööv Eestis.

Esialgsetel andmetel õnnestus kurjategija(te)l röövida 43 erinevat tüüpi Kala?nikovi automaati, 261 Makarov-tüüpi püstolit, suurekaliibriline kuulipilduja, 165 signaalraketti ning tuhandeid automaadipadruneid. Relvarööv leidis aset Vene sõjaväeosas nr 56 718.

Arvo Sirendi (Maaliit): «Riigikogu liikmete finantsalane haridus on väga madal. Kui me ei taha end lollina näida lasta, siis loobume isegi küsimustest. Tundub, et panganduseelnõud lähevad riigikogus alati liiga kergelt läbi, sest vastuvaidlemiseks ei ole küllalt teadmisi.»

Aktsiaseltsi Eesti Statoil tegevdirektor Gunnar Okk ütles, et uue bensiinijaama ehitus Järvevana ja Tartu maantee nurgale algab kohe, kui Tallinna linnavalitsus vormistab lõplikult ehitusloa. /-/ «Tegutseme sammhaaval ja soovime sarnaselt konkurentidele ehitada välja ka oma bensiinijaamade keti üle Eesti,» rääkis Okk.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    28. November 2011, 18:08
    Otsi:

    Ava täpsem otsing