Ka paberdokumenti saab näidata

26. märts 1998, 00:00

Toshiba uus, MediaStar data/videoprojektorite seeria pakub suurepärast pilti ja heli. MediaStar seeria kõige mitmekülgsem esindaja on TLP-511, mille teeb unikaalseks seadmesse integreeritud dokumendikaamera.

Peale tavaliste multimeediaprojektori funktsioonide saab TLP-511ga sellise kaamera abil kuvada ekraanile tavalisi kirjalikke dokumente. Kaamera võimaldab näidata ka esitluskilesid ning kolmemõõtmelisi esemeid, mis on asetatud projektori peale ja valgustatud kaamera varre küljes oleva lambiga.

TLP-511-l on täielik plug and play ühilduvus, võimaldades liita endaga nii PC- kui MACipõhist arvutit ning erinevaid videostandardeid nagu VHS, S--VHS ja DVD.

Hea pildi tagab TLP-511 spetsiaalne UHP-lamp, mille eluiga on kuni 6000 tundi (tavalisel metallhaliidlambil 2000--2500 tundi), kusjuures selle aja jooksul kaotab UHP lamp vaid 20% oma eredusest. Hinnaklass on sellel lambil aga sama metallhaliidlambiga.

Pildi kvaliteeti mõjutab ka TLP-511s kasutatav uudne optiliste läätsede süsteem, mis võimaldab pilti näidata 600 ANSI luumenilise valgustugevusega. Sellist pilti saab näidata ka täiesti valges ruumis.

TLP-511 projektsiooni kaugus on 2,2--11,6 m projektorist, mis võimaldab projektorit kasutada mitmesuguse suurusega ruumides.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing