8. aprill 1998 kell 22:00

Pood, mis mõnele meeldib

Tuulekoda tundus liiga butafoorne, sest maja fassaad eendus isegi tänavale ja tuulekoda oli juba liiast. Trepi plaatimiseks oli kasutatud sisetöödeks mõeldud plaate ja need olid välitingimustes katki läinud.

Sisse astudes püüdis pilku trepp, mis oli ruumi kohta mõtlematult suur ja masinaehituslik. Silma torkas, et põrandad olid hooldamata. Tundub, et valgustusele poldud eriti rõhku pandud, valgustid olid tavalised ja valgus ebapiisav.

Ruumi oli oskamatult kasutatud. Nii suur kuju nii väikeses ruumis oli ilmne liialdus. Mööbel oli vana ja kulunud. Teise korruse torukarkassmööbel polnud just õigeim valik raamatukaupluse jaoks.

3 punkti.

Päris normaalne väike poeke oli.

Pilgupüüdmiseks oli Aptiva välja pandud, ent väga spetsiifilisi asju seal väljapanekus polnud.

Vitriinidesse olid paigutatud tavalised mängud -- sellised, mida üks laupäeval poodi tulnud isa oma lastele ostab.

Sisekujundus oli meeldiv. Midagi häirivat silma ei hakanud. Klaaskapid olid väga funktsionaalsed: hea müüjal asju eksponeerida ja samas vargal paha neid kätte saada. Tähelepanu äratas üks ahvatlev metallvanake.

Salong polnud ka ülearu täis topitud. Ainult ruum oleks võinud pisut suurem olla. Kui näiteks paar kolm sõpra laptop'ide väljapaneku ees juttu ajama jäävad, on nad teistel ees.

8 punkti.

Pood oli mõnus ja omapärane, välja arvatud kontoritarvete pool.

Ta oli teistsugune kui tavapoed, futuristlikum. Natuke teistsugused asjad äratavad aga tähelepanu.

Kuna ruumil olid suured aknad, siis paistis poodi palju päevavalgust.

Suur trepp poe keskel ajas pisut segadusse, kui tahtsid arvuti poolelt kontoritarvete poole minna või vastupidi: ei saa aru, kas ühelt poolt teisele saab üle trepi või tuleb selleks uksest vahepeal välja minna.

Olen sealt ka sisseoste tegemas käinud ja võin ütelda, et teenindus oli väga hea. Kontoritarvete poolel saaks muljet veel paremaks lihvida, kui müüjad oleks kompetentsemad.

9 punkti.

Veidi väsinud mulje jättis: trepiplaadid olid katki, tuulekoja alumine äär roostetas, kruntimine ja värvimine polnud hästi tehtud. Põrandas oli üks kummaline ja põhjendamatuna paistev vuuginihe.

Poe keskel olev teraskonstruktsioon tekitas tornkraana mulje. Eks see kogub tolmu ja on koristajale paras peavalu.

Kliendile valmistab trepp lisapingutust, kui ühelt poe poolelt teisele minna. Ka trepi piirded olid liiga madalad ning käsipuu otsast oli toru sulgemata. Sinna võib keegi oma näpu murda.

Sisenedes on näha poe ukse lähedal kuju. Selle paneksin ka miinuspoolele, ma ei arva, et ta pidanuks seal olema. Pasunad väljas olid pilkupüüdvad ja meeldejäävad.

4 punkti.

Hetkel kuum