Ühispank toob Tartusse U-panga kioskid

04. juuni 1998, 00:00

Tarvase kontoris hakatakse teenindama ka panga Tartu VIP-kliente.

Ühispangal on nüüd Tartu ja Jõgeva piirkonnas kokku 13 kontorit. Tartus on hästi esindatud südalinna piirkond, kus on kokku neli esindust.

Sügisel hakkab Ühispank laiemalt pakkuma elektroonilisi pangateenuseid oma kioskites, mida nimetatakse U-pankadeks. Tallinnas paigaldatakse neid kümmekond ja Tartus esialgu kaks.

«U-pank on siseruumis paiknev, standardmoodulina 6m² pinnaga pangakiosk, kus asuvad meie sularaha- ja makseautomaat ja internetiühendus pangaga,» ütles Ühispanga Tartu kontori asedirektor Rein Kinkar. Tema sõnul on vähemalt alguses igas U-panga kioskis ka müügimees, kes õpetab maksete tegemist ja internetiühenduse saamist.

Tartus peab Ühispank praegu läbirääkimisi U-panga kioskite paigaldamise üle Kivilinna kaubahalli ja Sõpruse Spar-kauplusse.

«Pärast mullust Põhja-Eesti Panga liitmist tekkis meil Tartu kesklinnas isegi liiga palju pangakontoreid ja panime ühe neist kinni,» ütles Kinkar. Tema sõnul on pank suhteliselt halvasti esindatud äärelinnas ja lähiajal ongi plaanis põhjalikult renoveerida panga Annelinna teenindusruumid.

Mullu avas Ühispank oma esinduse Tartu automüügisalongide kõrval ja tänavu autoregistrikeskuses.

«Mõlemad punktid annavad head käivet ja oleme tehtud investeeringuga rahul,» märkis Kinkar. Viimase poolteise aastaga on Tartus pangaesinduste avamiseks ja renoveerimiseks kulutatud kokku ligi 6 mln krooni.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing