ÄP fototoimetus • 21. oktoober 1999 kell 22:00

Meeste juuksemoes puuduvad piirangud

Meestejuuksurite sõnul on Eesti mehed seda tüüpi, kes tulevad juuksurisse kindla sooviga ning teavad täpselt, mida tahavad. Sellised mehed on pisut konservatiivsed ega armasta suuri muudatusi. Samas on elu näidanud, et pikapeale on neid siiski võimalik ümber rääkida.

Sama tähtis kui usalduse võitmine on ka see, et mehed oskaks juuksuritoolile istudes lõõgastuda. Siis ei pea juuksurid mehele soengut tehes minutitega võidu jooksma.

Moes on lühike juus, klassikaline kukal, madal lõikus, mis läheb sujuvalt üle «tuisupea soenguks». Juuksed on fileeritud ning salgutatud, jättes natuke «näritud» mulje. Tähtis on soengu viimistlus. Selleks on head igasugused läikivad zheleed ja vahud. Julgelt võib kasutada värvimist, kus juukse põhjad värvitakse tumedamaks ning otsad jäävad pisut heledamaks. Värvimiseks kasutatakse naturaalseid, loomulikke värve, mis kulumisel jälgi ei jäta.

Moes on jälle habe -- selline hobuserauakujuline võru ümber suu ning biitliteaegsed bakid. Samas ei ole habe kohustuslik.

Tegelikult on ilus kõik see, mis mehe kaunimaks teeb ning lubatud on kõik. Nii pikad kui ka lühikesed juuksed. Nii triibutatud, üleni värvitud kui ka värvimata juuksed ning juustesse lõigatud tähed ja geomeetrilised kujundid. Kui on soovi, võib juustesse kas või malelaua kujundada. Peamine, et inimese omapära välja tuleks.

Autor: ÄP

Hetkel kuum