Indrek Kald • 17. november 1999 kell 22:00

Skanner ühendati koopiamasinaga

Minolta MS-1 Scan&Copy on kvaliteetne lauapealne koopiamasina funktsioonidega tasaskaneerimisseade, mis sobib hästi väikefirmale ja kodukasutajale.

Digitaalne Minolta koopiamasin laiendab laserprinterite võimalusi kvaliteetse kopeerimisega. Ühendades kaabli abil printeri ja skanneri, saab kohe alustada kopeerimist. Skannerilt võib valida koopiate arvu, paberi formaati, heledus-tumedusastet, äärte kustutamist ning suurendust-vähendust. Minolta suurendab-vähendab vahemikus 25%--400%, seejuures liikuda saab üheprotsendilise sammuga.

Minolta uudistootele on lisatud mitmeid tarkvaralisi töövahendeid, mis võimaldavad järgnevaid töötlusi: MGI Photosuite piltide töötlemiseks, ScanSoft Textbridge OCR teksti töötlemiseks ja Paper Com dokumentide töötlemiseks. Teiste tarkvaralahenduste abil võib Minoltat kasutada kui täisvärvi kopeerimisseadet.

CCD-tehnoloogiale põhinev toode võimaldab head kahemõõtmelist väljatrükki ka kolmemõõtmelistest objektidest. Dialogic-protsessori automaatne rezhiim teeb vahet fotol ja tekstil. Uue Minoltaga on võimalik kahepoolne kopeerimine.

Uus Minolta kopeerib maksimaalkiirusel kuni 18 lehekülge minutis. Tänu väiksemale skaneeritud andmete hulgale, mis edastatakse väljundseadmele, on printer koheselt valmis väljatrükiks.

Hetkel kuum