Inno Tähismaa • 5. oktoober 2000 kell 15:45

Pärnu valis juubeliaasta partneriteks vennad Otsad

Pärnu linna 750. juubeli tähistamiseks sõlmis Pärnu linnavalitsus lepingu suhtekorraldusfirmaga Wilcox DA (AS Otsa Konsultatsioonid), teatas Pärnu linna esindaja.

Endise ajakirja Noorus dr Noormanni (Tõnu Otsa) poegade, endiste ajakirjanike Jaano Martini ja Peeter Eeriku PR firma ülesandeks on koordineerida juubeliga seotud ürituste korraldamist, nende rahastamist ja meedias kajastamist ning reklaamimist.

Linna juubelisündmuste ametlikuks toimumisajaks on 2001.aasta, kuid paljude sündmustega antakse teada linna suurest tähtpäevast juba praegu.

Suuremate ning olulisemate projektidena on muuhulgas kavas renoveerida Rüütli plats, ajalooline Punane torn, anda välja esinduslik fotoalbum ja teha dokumentaalfilm Nikolai tänavast, mis oleks omanäoline tagasivaade linna seitsme sajandi pikkusesse ajalukku.

Hetkel on käimas fotokonkurss nimetuse all 'Päev 750-aastases Pärnus', mille tulemused selgitatakse välja 16.oktoobriks. Päev hiljem on viimane tähtaeg Rüütli platsi renoveerimise ideekonkursile pakkumisi esitada.

Pärnu linn esitles 750-nda juubelihooaja kultuurisündmusi esmakordselt turismimessil TOUREST 2000.

Hetkel kuum