Kalevi staadionist võiks kujuneda universaalne spordikompleks

ÄP Online 08. märts 2001, 00:00

Sellisel seisukohal oldi täna toimunud nõupidamisel, kus osalesid spordi- ja noorsooameti, maa-ameti, ESS Kalevi, jalgpalliklubi TVMK, Eesti Kergejõustiku Liidu ja Tenniseliidu esindajad.

Spordi- ja noorsooameti juhataja Tarmo Valgepea sõnul on jalgpalliklubi TVMK-l huvi investeerida territooriumile jalgpallistaadioni ehitamiseks.

?Samasugused huvid on objekti arendamisel ka kergejõustiku- ja tenniseliidul. Seepärast tegime Spordiseltsile Kalev ettepaneku alustada hoonestusõiguse seadmise ettevalmistamist,? ütles Valgepea.

Spordiselts Kalev asub spordiklubidega läbirääkimistele, et territooriumi saaks kasutada ühiselt nii tennise, jalgpalli kui ka kergejõustiku üritusteks. ?Peale arenguplaanide ühtlustamist saab täiendada detailplaneeringu lähteülesannet eesmärgiga uute spordirajatiste arendamiseks Kalevi staadioni piirkonda,? ütles maa-ameti juhataja Ahto Eesmäe.

Eesti Spordiselts Kalevi taotlusel alustas 2001. aasta jaanuarist Tallinna säästva arengu ja planeerimise amet staadioni ja selle lähiümbruse detailplaneeringu ja selle lähteülesande koostamist.

Kalevi staadionikompleksi pindala on 7,4 ha.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:14
    Otsi:

    Ava täpsem otsing