Binokkelkaameraga saab kauged asjad digipildile

Kaido Einama 08. aprill 2004, 00:00

Digikaamera toob objektid 8 korda lähemale, 1,3megapikseline kaamera võib töötada nii fotoaparaadi, videokaamera kui veebikaamerana. Kasutust võib selline seade leida näiteks erinevatel suurüritustel, spordivõistlustel, ehitusel, kinnisvara alal ja turismis.

Sisemist mälu on digitaalsel binoklil küll vaid 12 megabaiti, kuid juurde saab lisada kuni 256 megabaiti mälu (Secure Digital või MMC tüüpi).

Arvutiga ühendatakse pildiseade USB pistiku ja juhtme abil ning ta töötab nagu enamus digikaameraid tavalise USB mäluna, nõudmata arvutilt lisatarkvara.

Dihikaameraga varustatud binokliga pildistamisel peab arvestama, et digifotokas suudab suurendada natuke vähem kui binokli silmadega vaadatav optiline osa. Pildistamisel seega suurendusnuppu alati päris põhja keerata ei tasu.

Digikaameral puudub vedelkristallekraan, kust pilte vaadata, on vaid näidikute paneel, kust saab erinevaid seadeid vaadata.

Trusti kaameratega tehtud pilte saab vaadata aadressilt www.trustphotosite. com/, kus selle firma tooteid kasutavad digifotokaomanikud saavad tasuta 25 megabaiti serveriruumi pildiveebis oma digipiltide ülesriputamiseks.

- Pildielement: 1,3 megapikselit (1280 x 1024 p)
- Video: 9 kaadrit sekundis (640 x 480 p kaadris)
- Veebikaamera: 15 kaadrit sekundis (320 x 240 p kaadris)
- Binokkel: 8x suurendusega, 7kraadise vaatenurgaga
- Digikaamera: 7,1x optiline suurendus, näidikute ekraan
- Mälu: sisemine 12 MB, laiendatav 256 MBni (SD ja MMC tüüpi mälukaardid)
- Hind: ca 1600 kr
Allikas: Trust

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 14:20
    Otsi:

    Ava täpsem otsing