Tänasest alates saavad ettevõtjad

ÄP 14. juuni 2004, 00:00

Euroopa Liidu struktuurifondidest ja riigieelarvest tänavu 40 miljoni krooniga rahastatava ekspordiplaani programmi raames jagatakse toetusi nii ekspordiplaani koostamiseks kui ka selle elluviimiseks. Toetusi hakkab jagama Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS).

Ekspordiplaani koostamise toetuse raames toetatakse konsultandi teenustasu katmist.

Ekspordiplaani elluviimise toetus katab järgmisi turundustegevusi: ekspordiplaani elluviimist nõustava konsultandi teenustasu, välismessil osalemise, välisturu uuringu tegemise ja välisturu külastusega seotud kulutused, sihtturul toimuvatel ettevõtjate kontaktüritustel osalemisega seotud kulutused, sihtturule suunatud reklaammaterjali valmistamise ja turundusürituste (näiteks tooteesitlus, kliendipäev, esinduse avamine) korraldamisega seotud kulutused.

Ekspordiplaani koostamise toetust on võimalik taotleda kuni 75 000 krooni ulatuses, ekspordiplaani elluviimiseks on maksimaalne toetussumma üks miljon krooni.

Ekspordiplaani koostamiseks esitatud toetustaotlusi vaadatakse läbi jooksvalt, taotlusi saab esitada alates 14. juunist. Taotlusvormid ja soovituslikud juhendid on avaldatud EASi veebilehel.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing