Koolitee alustamise toetamine aitab firmal töötajate südameid võita

Liis Kängsepp 26. august 2004, 00:00

Hansapanga kingikoti traditsioon ulatub meediasuhete juhi Kristiina Tambergi sõnul aastate taha ning töötajad ootavat kingitusi innuga. ?Tavaliselt hakkavad koolijütside vanemad juba suvel huvi tundma, mis seekord pakis sisaldub, et teada, mida kooliks vajalikku pole tarvis endal muretseda,? ütleb Tamberg, kelle sõnul ulatub Hansapanga kingituse väärtus mõnesaja kroonini ja koosneb kooliks vajalikest asjadest. ?Alustades pinalist ja pliiatsitest kuni maakaardini välja.?

Juba oma kümme aastat on oma töötajaid ja nende lapsi kooliaasta alguse puhul meeles pidanud Büroomaailma poeketti haldav AS Infotark.

Infotarga müügi- ja marketingijuhi Kristine Rossi sõnul saavad lasteaialapsed Büroomaailmast valida endale 250 krooni eest kontoritarbeid, koolilapsed ja tudengid 500 krooni eest.

?Seda võimalust kasutatakse hästi aktiivselt,? sõnas Ross. ?Kuna meil suurem osa töötajaid on klienditeenindajad, siis nende palgale on see ikka hästi suur lisa.? Näiteks kolme koolilapsega pere saab septembris seega lisa 1500 krooni.

Peale oma töötajate meeles pidamise on Büroomaailm aidanud vanemaid kooliaasta alguse puhul toetada kümmekonnal firmal. Ettevõtted on kas avanud oma töötajatele arve Büroomaailma kauplustes, ostnud kinkekaarte või lasknud Büroomaailmal endal paki kokku panna.

Sel aastal küll ühtegi valmiskomplekti tellitud ei ole. ?Aga meil on suhteliselt piiratud valik, näiteks rasvakriite ja gua??värve meil ei ole,? põhjendab Ross.

Kui nii Hansapangas kui Infotargas on laste meelespidamine juba harjumuspärane ettevõtmine, siis esimest korda saavad kooliaasta alguse puhul toetust Casino Monte Carlo töötajate lapsed üle Eesti.

Töötajad saavad minna kauplustesse, kus firma on avanud arve, ning kindla summa eest koolitarbeid valida. Tallinnas on koostööpartneriks valitudki Büroomaailm.

?Töötajad on agaralt pakutud võimalust juba kasutanud, osa aga ootab kooliaasta algust, kuna siis on täpselt teada, millist koolivarustust lapsed vajavad,? ütleb ASi MC Kasiinod juhatuse liige Enn Räpp, uskudes, et laste toetamine jätkub ka järgmisel sügisel.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing