Eesti rahandusminister ootab järgmisel aastal TeliaSoneralt uut pakkumist

ÄP 14. september 2004, 00:00

?TeliaSonera on öelnud, et nad soovivad konsolideerida neile kuuluvad Baltimaade telekomioperaatorid ja ma arvan, et nad astuvad järgmisel aastal selles suunas samme,? ütles Veskimägi pärast Euroopa rahandusministrite kohtumist uudisteagentuurile Bloomberg.

?Kui nad näitavad üles uut huvi, siis me räägime nendega,? ütles Eesti rahandusmister, kelle hinnangul pole Eestil vaja kiiresti Eesti Telekomi aktsiaid maha müüa. ?Ma arvan, et aktsia hinna määramise mudel, mida me kasutasime sel aastal, on üsna kohane võtta aluseks ka järgmisel aastal,? lisas Veskimägi.

Eesti valitsus lükkas Skandinaavia telekomikontserni pakkumise tagasi selle aasta aprillis, kui Skandinaavia telekomikontsern pakkus kõigile temale mittekuuluvate Eesti Telekomi aktsiate eest pool miljardit eurot ehk 111,30 krooni aktsia kohta. Valitsusele koostatud analüüsi kohaselt oleks Eesti Telekomi aktsiate õiglane hind pidanud olema 133,50 krooni.

TeliaSonera Norra, Taani ja Balti riikide kommunikatsioonijuht Kjell Lindström ütles Eesti rahandusministri kommentaari peale, et TeliaSoneral ei ole plaanis teha Eesti Telekomi aktsionäridele uut pakkumist.

Eesti Telekomi aktsia sulgus eile Tallinna börsil 107,81 kroonil.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 14:43

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing