FIE leiab tasuta raamatupidamisprogrammi

Heiki Koov 23. september 2004, 00:00

FIE-le sobivad programmid on saadaval kas päris tasuta või mõõduka tasu eest. Tänu sellele on rahaline risk ebaõnnestunud valiku puhul väike või puudub üldse. Samas võib töö mugavam korraldamine võib anda märkimisväärset kokkuhoidu.

Tasuta või odavat asja ei tasu pidada ebakvaliteetseks või primitiivseks. FIEle sobivate raamatupidamisprogrammidega saab koostada müügidokumente, registreerida ostudokumente, koostada detailseid aruandeid ning pidada isegi põhjalikku hankijate ja klientide andmebaasi. Lisavõimaluste tõttu võiks programm huvi pakkuda ka neile, kelle raamatupidamisdokumentide maht on suhteliselt väike. Kui arvestada, et alates 1. maist 2004 saab FIE pidada ka käibemaksuarvestust kassapõhiselt, siis võib raamatupidamisprogramm osutuda vägagi arvestatavaks alternatiiviks neile, kes kavatsevad hankida spetsiaalse, firmadele mõeldud raamatupidamisprogrammi.

Kui veel nimetada võimalusi koostada PDF-vormingus dokumente ja aruandeid ning saata neid e-mailile otse programmist, saabki kokku päris täiusliku programmi. Nii nagu firmadele mõeldud raamatupidamisprogrammid on universaalsed, sobides väga erinevate tegevusaladega firmadele, on ka FIEde programmidega. Raamatupidamisarvestus toimub kõigil FIEdel samade põhimõtete alusel, olgu siis tegemist autoremontija, konsultandi, turukaupmehe või õmblejaga..


Allikas: www.reimosoft.com

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing