ÄP fototoimetus • 26. september 2005 kell 22:00

Täna toimub teine Tallinna ettevõtluspäev

Täna toimub teist korda Tallinna ettevõtluspäev, mille raames leiab linnavalitsuse teatel aset ligi poolsada üritust. Selleaastase ettevõtluspäeva põhiteema on innovatsioon ja muutused, millele on pühendatud erinevad näitused, kohtumised ja seminarid. Ettevõtluspäeval tunnustab linn parimaid ettevõtjad ettevõtlusauhindadega.

Tallinna ettevõtlusameti juhataja Kairi Teniste sõnul on ettevõtluspäeval oluline koht ettevõtjate teavitamisel ja kogemuste vahendamisel.

?Olgu selle tunnistuseks fakt, et meie ettevõtluspäeva ideed on üle võtmas riik ning kavandab järgmisel aastal üleriigilist ettevõtluspäeva,? selgitas Teniste pressiteates.

Ettevõtluspäeval annavad Tallinna linnajuhid üle Tallinna 2005. aasta ettevõtlusauhinnad. Ettevõtlusameti juhataja Teniste sõnul soovib Tallinn tunnustada linna toetusel edukalt käivitunud ettevõtteid ning julgustada uusi ja tulevasi väikeettevõtjaid.

Auhinnad antakse üle õhtul toimuval pidulikul auhinnatseremoonial ja viies kategoorias: Tallinna tänavune suurim uute töökohtade looja, Tallinna parim arendusprojekt, Tallinna edukaim stardiabi projekt, Tallinna edukaim inkubaatoriettevõte ja esmakordselt koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga ka auhind ?Rakenduslik teadustöö 2005?.

Autor: ÄP

Hetkel kuum