Meestelt Naistele

Christel Karits 03. märts 2006, 00:00

Kokku neljal päeval astuvad Estonia kontserdisaalis ja Jõhvi, Vanemuise ning Pärnu kontserdimajades publiku ette Jassi Zahharov, Andres Dvinjaninov, Indrek Kalda, Toomas Lunge, Joel Fr. Steinfeldt, Uno Loop ja Vello Orumets.

"Igal aastal 8. märtsil on kogu maailma meespool võtnud endale ülesandeks kinkida naistele üks unustamatu ja meeldejääv päev. Kingitused, lilled ja kindlasti ka muusika on parimad võimalused ühe päeva eriliseks muutmisel," põhjendab korraldaja Väino Land projektettevõtmist. "Vahepeal ununema hakanud traditsioon on hoolimata tänapäeva kiirest elutempost ning hallist argipäevast jälle au sisse tõusnud." Sama kinnitab ka naistepäevakontserdi piletite läbimüük. Tänaseks on veel vaid üksikuid pääsmeid saada.

Õhtu juht Andres Dvinjaninov on veendunud, et ainult armastus teeb naise kauniks. "Mil ütled mulle, armastan sind," kõlab küsimus ka tema, Toomas Lunge ja Indrek Kalda esitatavas laulus menukavast "Kauneimad aastad sinu elust".

Igaüks seitsmest lavalolijast on oma kava ise kokku pannud ja seetõttu saab kontsert olema värvikas ja meeleolukas. "Rõõmus ja rahulik," iseloomustab Dvinjaninov lühidalt ja lisab, et tegu on ikka kontserdi, mitte kapustnikuga. Keegi tola tegema ei hakka, maske ega parukaid pähe ei pane.

Kuigi kava kannab pealkirja "Meestelt Naistele", kannatab ka meespoolel oma kallimaga kontserdile kaasa tulla. "Kui laval on nii šarmikad mehed, siis mine sa tea, äkki võib naine üksi tulles pärast koju hilineda," naerab Dvinjaninov.

Õhtu jooksul on oodata üllatusi ning üllatusesinejaid. Enne lehe trükki minekut avas Väino Land kava vaid niivõrd, et Jassi Zahharov esitab suures osas Raimond Valgre laule, Joel Steinfeldti kava kannab pealkirja "Laulud minu suul", Uno Loop tuleb välja vana hea estraadiklassikaga kitarri saatel ja Vello Orumetsa esituses kuuleb tema viimase aja hitte. Lõpuks saab kõik see vägi kokku väikeseks üllatuseks. Kontsert kestab poolteist tundi ilma vaheajata, et mitte meeleolu lõhkuda.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:37
    Otsi:

    Ava täpsem otsing