Arco Varavalitsemise kinnisvarafond ostis GO Spa Hotelli kinnisvara

ÄP 04. mai 2006, 00:00

Arco Vara juhatuse esimehe Viljar Arakase sõnul on tegu väärtusliku infrastruktuuriga ja seega haakus ost hästi fondi strateegia ja tootlusootusega. "GO Spa on kõige paremini arenev spaakeskus lähipiirkonnas tervikuna," kommenteeris Arakas Arco Vara pressiteate vahendusel.

Saaremaal Kuressaares asuva GO Spa opereerimist jätkab Legendijuhtimise AS pikaajalise üürilepingu alusel ning spaa igapäevases tegevuses muudatusi ei tule. Vastavalt kokkuleppele ostja ning müüja tehingu hinda ei avalikusta.

GO Spa kinnisvara senise omaniku, Alta Capitali juht Andres Rätsepp ütles: "Alta Capital investeerib kinnisvarasse just nimelt arendamise eesmärgil. Tänaseks on Georg Ots Spa kinnisvarast saanud tugeva rendi rahavooga kinnisvaraobjekt ja see on kindlasti atraktiivsem odavama kapitaliga fondidele kui arendajatele." Rätsep lisas, et müügist saadud raha kavatsetakse investeerida uutesse arendusprojektidesse.

GO Spa ost on Explorer Property Fund - Baltic States fondi kolmas suurem tehing pärast Nurmenuku kaubanduskeskuse ja TOP Spa ostu. Fondi juhataja Kristjan Kivipalu sõnul on fondil plaanis aasta jooksul investeerida Balti regiooni veel ligi 180 miljonit eurot.

Explorer Property Fund - Baltic States loodi eelmise aasta mais. Fondi investeeringuid juhib Arco Vara ning East Capitali ühisettevõte Arco Varavalitsemise AS. Fondi maht on 55 miljonit eurot.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 15:58
    Otsi:

    Ava täpsem otsing