Tallink tõrjub süüdistusi Riia-Stockholmi laevaliiniga seoses

Villy Paimets 16. mai 2006, 00:00

Nädalavahetusel pidi Tallink lisaks Fantaasiale liinile tooma veel ühe laeva, kuid tegelikkuses läks asi pisut teisiti. Riia ja Stockholmi vahet jääb endiselt sõitma vaid üks alus - Fantaasiast mõnevõrra vähem reisijaid ja sõidukeid pardale võttev Regina Baltica, kirjutas Biznes & Baltija.

Tallink Grupp kinnitas eile õhtul börsile, et M/S Regina Baltica sõidab alates 12. maist Riia-Stockholmi liinil.

"Regina Baltica on oma 1156 kajutikohaga suurem kui 794 kajutikohaga reisilaev Fantaasia, mis firma seisukohast võttes peaks hetkel täitma turunõudluse Riia-Stockholmi liinil," ütles Tallink Grupi investorsuhete juht Peter Roose.

Roose lükkas ümber ka spekulatsioonid, nagu oleks AS Tallink Grupp müünud M/S Fantaasia Alžeeria laevafirmale.

Samas ta ei täpsustanud, mis laevast edasi saab. "M/S Fantaasia plaanidest annab firma teada," ütles Roose börsile saadetud teates.

Riia-Stockholmi liini avamisel aprilli alguses prognoosis Tallink Läti ajalehe andmetel, et tänavu sõidab liinil 170 000 reisijat ning et edaspidi kasvab arv 300 000-le.

Biznes & Baltija uudise ajendiks oli Tallinki börsiteade aprilli lõpust, et ta paneb laupäeval, 13. mail Riia Stockholmi liinile ka teise laeva - Regina Baltica.

Esimene reis pidi toimuma 13. mail väljumisega Riiast. Seega oleks alates olnud sellest kuupäevast olnud võimalik reisida Riia-Stockholmi liinil iga päev.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing