Tallinna ettevõtlusinkubaator innustab headele äriideedele

ÄP 12. juuni 2006, 00:00

Noorte firmade innustamiseks ja nende edukuse suurendamiseks loodud Tallinna ettevõtlusinkubaator püüab jagada innustust headele äriideedele, hinnates ja analüüsides nende jätkusuutlikkust ning jagades algajatele ettevõtjatele nõu oma äriplaani elluviimiseks.

Ettevõtlusinkubaatoril on kolm n-ö filiaali - Mustamäel, Koplis ja Lasnamäel. Inkubaator tegutseb Tallinna tehnoloogiapargi Tehnopol tiiva all, mille eesmärk on luua innovatsiooni toetav ärikeskkond, mis julgustaks teadmiste ning tehnoloogiate liikumist uurimis- ja arenguinstitutsioonide, firmade ja turgude vahel. Mõlema organisatsiooni ühisel koduleheküljel on loodud kaks alajaotust - üks Tehnopoli, teine ettevõtlusinkubaatori jaoks.

Inkubaator pakub alustavatele firmadele näiteks võimalust kasutada täisvarustuses kontoriruume, samas on bürooteenuseid võimalik eraldi tellida. Koduleheküljel on ka kõige rohkem kasutamist leidvate teenuste hinnakiri. Inkubaatorite eesmärk pole firmade eest midagi ära teha, vaid innustada neid oma äriideid ellu viima ja edasi arendama.

Internetis on saadaval kõikide ettevõtlusinkubaatori poolt pakutavate üldiste teenuste nimekiri ja tutvustus, samuti eraldi info Mustamäe, Kopli ja Lasnamäe inkubaatorite kohta. Kokku on neis praegu endale koha leidnud 28 firmat. Koduleheküljel on nimekiri ka nendest ettevõtetest, kes on inkubatsiooniperioodi edukalt läbinud ja n-ö iseseisvasse ellu astunud.

Tehnopoli kodulehekülg on eesti ja inglise keeles.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing