Elioni internetitelefonil hotifon tasuta kõned

ÄP 13. juuni 2006, 00:00

Elioni uus internetitelefon hotifon võimaldab Eesti suurima e-posti keskkonna hot.ee kasutajatele mai keskpaigast omavahelisi tasuta kõnesid. 31. augustini on tasuta ka Elioni tavatelefonidele helistamine.

Hotifon pakub soodsaid väliskõnesid, tasuta tekstisõnumeid ja videokõnesid ning personaalset telefoninumbrit, kuhu saab helistada tava- ja mobiiltelefonidelt üle maailma. Sobivat hotifoni seitsmekohalist numbrit saab otsida või valida vabade numbrite hulgast. Eestikeelne tarkvara sisaldab ka kohalolekuinfot, kõnede registrit, kontakte jms.

Välismaale ja mobiiltelefonidele helistamiseks tuleb hotifonile laadida internetipangas või mobiilimaksega kõneaega. Internetikõne Elioni võrku hakkab maksma 28 senti, EMTsse 3,30 kr, Elisa ja Tele2 võrku 3,90 kr. Kõneminut Põhjamaade, Moskva ja Peterburi, Lääne-Euroopa, USA ja Kanada tavatelefonile maksab 95 senti. Mobiilile helistamine on veidi kallim. Hotifonil puudub kõnealustustasu. Hotifonile helistamine teistest võrkudest maksab sama palju kui teistest võrkudest Elioni lauatelefonile helistamine.

Hotifoni kasutamiseks on vaja Hot.ee paroole. Hot.ee hõlmab ligi 925 000 kasutajakontot. Uue teenusega liitumine on tasuta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:17
    Otsi:

    Ava täpsem otsing