Minipumpla loob uusi võimalusi

Tiiu Kütson 02. oktoober 2006, 00:00

Sanitaartehnika vallas annab uue võimaluse minipumpla tooteseeria Grundfos Sololift+, mis on spetsiaalselt kavandatud reovee käitlemiseks eramutes. Minipumpla annab majaomanikele uued võimalused eluruumide projekteerimiseks - näiteks saab tualeti ehitada kohta, kus seda varem peeti mõeldamatuks, kuna see asus kanalisatsioonitorustikust madalamal või eraldi hooneosas, kus ei ole isevooluga kanalisatsioonitoru.

Minipumplaid kasutatakse üksiku vesikloseti, valamu, duši, bidee vms reovee ärapumpamiseks. Tualeti jaoks ette nähtud minipumpla on varustatud efektiivse purustisüsteemiga, mis hõlbustab jäätmete ärapumpamist. Minipumpla paigaldatakse WC-poti taha ja peenestatud reovesi pumbatakse eemale läbi DN 32 toru.

Minipumpla kasutamise korral puudub vajadus kulukate torutööde tellimiseks. Paigalduseks kasutatavad torud on väikese läbimõõduga ning kogu süsteemi paigaldustöid on kerge ise teostada.

Pumplad on automaatsed, töökindlad, vaiksed, hooldusvabad ega eralda halba lõhna. Minipumpla abil pumbatava reovee tõstekõrgus jääb tavaliselt 5 m piiresse.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:21
    Otsi:

    Ava täpsem otsing