Ärilaused

Häid ütlemisi esmaspäeval, 16. oktoobril ilmunud ajalehtedest.

"Arvan, et Savisaare nimi investorite nimekirjas ei teeks ühelegi firmale paha,” Saveks Grupi omanik Erkki Kibbermann Edgar Savisaare kaasamisest ettevõtte omanikeringi, Äripäev.

„Välisinvesteeringud on riigile tasuta saadud kingitus,” Euroopa Liidu suursaadik USAs ja endine Iiri peaminister John Bruton, Äripäev.

„Korruptsioon on üks vähestest kuriteoliikidest, kus ühe kuriteo avastamisel, tegelikult pigem pideval tööl selles vallas, on tõepoolest ennetav mõju samalaadsete kuritegude toimepanemisel,” Riigi peaprokurör Norman Aas.

„Ehitusfirmat asutada on lihtne – võtad mehed punti ning hakkad vaikselt pihta,” Merko Grupi omanik ja nõukogu esimees Toomas Annus, Äripäev.

„Isamaaliidu ja Res Publica ühenderakonnale uue esimehe valimine võttis möödunud nädalal suisa seebiseriaali mõõtmed,” Eesti Päevalehe juhtkiri.

„Viru väljak on peaaegu täis ehitatud, vabaks on jäänud veel vaid Estonia teatri ümbrus, mille peale ärikoerte hambad siiani lõgisevad,” professor Leonhard Lapin, Eesti Päevaleht.

„Oma tuleviku pärast tunneb põhjendatud muret kogu Res Publica ladvik ja nende poistebänd, sest kui sind pole valimisnimekirja eesotsas, siis pole sind olemaski,” SL Õhtulehe juhtkiri.

„Arukas peremees oma vara selliste kraaklejate hoolde igatahes ei usaldaks,” kommenteerides Res Publica ja Isamaaliidu vahel puhkenud tülisid, Postimehe juhtkiri.

„Mis kasu on elukogemusest? Teoreetiliselt peaksid nad aitama vältida nooruse vigu. Aga praktika näitab, et isegi kui tahaks mõnda viga korrata, on see juba puhtfüüsiliselt aina raskem,” stsenarist ja humorist Toomas Kall, Postimees.

Hetkel kuum